Przedszkole / Warszawa Żoliborz / Integracyjne / Językowe / Niepubliczne

Recenzje

Radosna Planeta to super miejsce dla każdego malucha. Panie przedszkolanki otaczają dzieciaki profesjonalną opieką, jest z nimi bardzo dobry kontakt, zawsze są gotowe i chętne do pomocy nawet w niestandardowych sytuacjach.

 

Myślę jednak, że najlepszą ocenę wystawił by im synek i jego poranny uśmiech gdy wchodzi do przedszkola. No i jeszcze ten krzyk w samochodzie gdy rozpoznaje przez okno ogrodzenie: “Buuubik!!!” (w domu używamy słowa klubik).

– mama Bruna

 

Wspaniałe miejsce dla dzieci… pełne miłych osób. Widzę efekty po mojej córce.

– mama Ioanny

 

Jako rodzice, jesteśmy w komfortowej sytuacji bowiem mamy możliwość oddawania Tosi pod stałą opiekę dziadków, praktycznie 7 dni w tygodniu. Zdecydowaliśmy jednak, że Tosia powinna rozwijać się socjalnie, manualnie i językowo. Mimo wielkiej miłości ze strony dziadków, tych elementów wychowania nie są w stanie Tosi zapewnić w profesjonalny sposób. Szukaliśmy więc przede wszystkim przedszkola, które zapewni Tosi możliwości rozwoju, ciepłą atmosferę oraz kompetentny i profesjonalny nadzór opiekunów.

 

Te wszystkie elementy są obecne w materiałach reklamowych praktycznie każdego przedszkola jednak nie w każdym przedszkolu są one realizowane i dostępne. Dlatego postanowiliśmy finalnie, że skorzystamy z oferty “Radosnej Planety”.

 

Już po pierwszym miesiącu obecności w “Radosnej Planecie” zauważyliśmy u Tosi pozytywną zmianę w podejściu do innych dzieci, chęć do wspólnej zabawy, znaczne postępy w nauce mówienia. Opowieści Tosi o przygodach i zajęciach w przedszkolu są jedną z najbardziej zabawnych chwil w ciągu dnia 😀 Dla nas to także namacalne dowody rzetelności w realizowaniu oferty w „Radosnej Planecie”.

 

Radosną Planetę” polecamy serdecznie również dlatego, że jako jedno z nielicznych przedszkoli przyjmuje dzieci bez obaw związanych z pieluchami. Szczęśliwie Tosia po 2 miesiącach obecności w przedszkolu przestała korzystać z pieluch. Nie bez znaczenia pozostają godziny operowania przedszkola: bez problemu można zostawić dziecko o 8:00 a odebrać w granicach 18:00 bez dodatkowych opłat, to wyjątkowe udogodnienie w warszawskich realiach.

 

Przedszkole działa bardzo prężnie zarówno pod względem ogólnego rozwoju dziecka, dostarczając mu stale nowych bodźców i zabaw, jak i opiekuńczym. My zaś, jako rodzice, mamy pełne zaufanie do Pań opiekunek i bez najmniejszych wątpliwości wiemy, że powierzamy Tosię w dobre ręce!

 

– rodzice Tosi.


Fatal error: Call to undefined function wc() in /Radosnaplaneta/wp-content/plugins/woocommerce-multilingual/inc/wcml-cart-switch-lang-functions.php on line 47